Duchowy StrażnikNasz Bóg jest jedynym i jedynym prawdziwym Bogiem Żyjącym, ale nasz Bóg nie jest samotnym strażnikiem. Nasz Bóg jest trój-jedynym Bogiem, Ojcem, Synem i Duchem. Od Ojca wiecznego, aż do wiecznego, Bóg Ojciec, Syn i Duch Święty są razem ze sobą w jedności. Kiedy dwie osoby są razem, to jest związek miłosny. Ale gdy trzy są razem, nie tylko istnieje związek miłosny, ale jest też społeczność. Bóg Ojciec, Syn i Duch Święty nie tylko kochają się ale nawiązują relacje ze sobą nawzajem.

Widziałem kiedyś impulsy. Te impulsy elektromagnetyczne lub impulsy fantomowe jak kto woli, wchodzą w pole bioenergetyczne człowieka. Musimy zrozumieć, że jesteśmy z energii. Jesteśmy zjawiskami elektromagnetycznymi i wykraczamy daleko poza tę kwestię.

W naszym polu bioenergetycznym mamy system czakr, mamy pole aury, mamy coś nazywane obszarem genetyki, czyli poziomem rdzenia, nazywanym poziomem katara i dostajemy się do tych nauk.

Nasze poziomy energii, na których wszystko jest zbudowane, są poziomami naszej istoty, które mają wpływ na pulsowanie światła ultra jasnego pulsującego przez fantom i istnieją istoty, które wiedzą, jak korzystać z tego pulsowania, aby uzyskać dokładnie te wyniki, które chcą.


Komentarze