3 typy aniołów które są zawsze z tobąJeśli chcesz urzeczywistnić swoją prawdę i Twoją wielkość; Jeśli chcesz mieć optymalną jakość życia i promienie dobrego samopoczucia, musisz podjąć ważny krok w celu doskonalenia swojej intuicji i uhonorowania wewnętrznej wiedzy. Jedną rzeczą, na którą możemy się patrzeć, gdy nasz szósty zmysł staje się bardziej wzbogacony, jest zwiększona świadomość dobroczynnych, białych świateł duchowych istot, które są wokół nas przez cały czas. Te istoty są poświęcone pomaganiu, prowadząc, wspierając, walcząc i popychając nas wzdłuż naszej ścieżki w życiu.

Na początku wybierz do pomocy swojego własnego Ducha Strażnika, którego musisz użyć, dopóki nie odblokujesz kolejnych czakr i energii. Istnieje wiele Duchów Ochronnych, których można użyć do pomocy. Warto zauważyć, że aby uzyskać wszystkie korzyści od Duchów Strażników, musisz ich użyć we wszystkich aspektach swojego życia. Wtedy będą magiczną liczbą większości starszych Duchów Ochronnych.

Gdy zawirowania rozproszonych myśli osłabiają nasz umysł, nasza energia staje się jeszcze bardziej rozproszona, to nasze głębokie szczęście i zadowolenie rodzi się z wnętrza. To poczucie zadowolenia i dobrego samopoczucia pomaga nam poradzić sobie z naszym biznesem i trudnościami życia codziennego. Wiele stresu i napięcia, których normalnie doświadczamy pochodzi z naszego umysłu, a wiele problemów, których doświadczamy, w tym złego stanu zdrowia, jest spowodowane lub nasilone przez ten stres. Wystarczy przez dziesięć czy piętnaście minut medytować każdego dnia, aby zmniejszyć ten stres. Odczuwamy spokojne, przestronne uczucie w umyśle, a wiele naszych typowych problemów zniknie. Trudne sytuacje staną się łatwiejsze, naturalnie poczujemy się ciepło i dobrze nastawieni do innych ludzi, a nasze relacje z innymi stopniowo się poprawią.

Przy łucznictwie na przykład siła ataku na broń dystansowo wzrasta wraz z percepcją i zasadzką, ale dopiero po czterdziestce. Niektórzy wojownicy wolno ale stopniowo zmieniają broń z miecza na łucznik, trzymając nędzny fason lub inne powszechnie znalezionego ostrza, a następnie zmierzają do treningu broni dystansowej.

Gdy Twój zespół aniołów, które pomagają ci i będą pomagać, jest gotowy, użyj swojego super umysłu i odmów modlitwę w której pomodlisz się o to, aby najwyższy w hierarchii anioł ukazał Ci, że masz już wszystko, czego ci potrzeba.

Komandor (najwyższy z najbliższych) użyje wówczas potężnego, magicznego przesłania błyskawicznego, które będzie pokazywać Ci wszystko przez chwil kilka

Komentarze