Przewodnik duchowy i Anioł StróżWiara w ducha opiekuna lub przewodnika pochodzi z kultur plemiennych. Duch, zwykle w formie zwierzęcej, chroni, jednostki, plemiona, klany lub daje jakąś magiczną siłę szamańską. Zdolność do posiadania zwierzęcia jest ogólnie uważana za zbiorową potęgę całego gatunku lub rodzaju, dając magiczne zdolności zwierzęcia do wykonywania niezwykłych czynów, takich jak wilk z potęgą do walki.

Krótka wersja medytacji uważności używająca oddechu jako przedmiotu ostrości. Jest to dobry start  medytacji modularnej dla początkujących. Jeśli potrafisz medytować uważnie przez 3 minuty każdego dnia przez tydzień, to w następnym tygodniu warto rozważyć 4 minuty. Badania wykazały, że regularna medytacja przez około 2 miesiące może powodować zmiany w perspektywie, zdrowiu psychicznym i ewentualnie dobrego samopoczucia.

Pracuję w pediatrycznym zdrowiu psychicznym. Najczęściej wybieram audyty IRS. Ta aplikacja stała się regularną częścią mojej rutyny. Pomaga mi znaleźć centrum i perspektywę ... aby usunąć się z niepokojących myśli i skoncentrować na tym, co mogę zrobić z chwilą. Obecność pomogła mi skupić się i naprawdę pomóc dzieciom w kryzysie. Z poważaniem, dziękuję.

Pan ustanowił duchową rodzinę, aby ludzie, którzy nie mają miłości, mogli znaleźć miłość, uciskani znajdą tu sprawiedliwość, samotni znajdą towarzyszy. Kiedy nie dołączasz do małych grup, tracisz przyjemność posiadania duchowych towarzyszy, więc będziesz musiał samotnie podróżować  przez duchową podróż. To nie jest dobre, aby być duchowym samotnikiem. Każdy człowiek chce mieć przyjaciół, którzy zrozumieją go i będą się o niego troszczyć.

Teraz można zapytać, skąd mam wiedzieć, co jest dobre, a co nie? Cóż, dusza zawsze o tym wie i prowadzi nas! Musimy mieć świadomość obecności naszej duszy. Uwierz mi, możesz słyszeć to, co Twoja własna dusza ma Ci do powiedzenia. Ale aby móc słuchać wewnętrznej Jaźni, potrzeba wielu praktyk, a ta praktyka jest najbardziej znana jako medytacja.

Wierzę więc, że włączając w swoje życie praktykę słuchania duszy, zadziała to jak pierwszy i bardzo ważny krok w kierunku znalezienia duchowości w naszym codziennym życiu.

Komentarze